Villa Nautikka
4,4 ★★★★★ ponad 50 recenzji
Dane kontaktowe
Villa NautikkaGdańska 139, 82-120 Krynica Morska, Poland
Jak dojechać | poniedziałek | |
| wtorek | |
| środa | |
| czwartek | |
| piątek | |
| sobota | |
| niedziela | |
Przemysł
Usługi dla domu
Uczestniczy w:
Serviced Apartment
Kody ISIC
6810
Pytania i Odpowiedzi
Q1
Jaki jest numer telefonu do Villa Nautikka?
Numer telefonu do Villa Nautikka to 730 900 957.Q2
Gdzie znajduje się Villa Nautikka?
Villa Nautikka znajduje się pod adresem Gdańska 139, 82-120 Krynica Morska, Poland, Województwo pomorskie.Q3
W jakie dni Villa Nautikka jest otwarte?
Villa Nautikka jest otwarte pon.–niedz. 09:00–20:00 .Q4
Czy istnieje główna osoba kontaktowa dla Villa Nautikka?
Z firmą Villa Nautikka możesz się skontaktować telefonicznie, korzystając z numeru 730 900 957.Q5
Jaki jest adres internetowy (URL) dla Villa Nautikka?
Strona internetowa dla Villa Nautikka to
www.villanautikka.pl.
+Dodatkowe firmy pod tym adresem
Gdańska 139, 82-120 Krynica Morska, Poland
Babud S C Edward Bednarz Jolanta Babik
Biznes pod tym adresem
Karina 25
Biznes pod tym adresem
Karina Pensjonat
Biznes pod tym adresem
+Firmy w Kod Pocztowy 82-120
Firmy w 82-120: 423
Liczba mieszkańców: 1 280
+Statystyki i informacje demograficzne dot. Kod Pocztowy 82-120
+Opinia biznesowa
★★★★★Brak recenzji na WszystkieSprawy4,4★★★★★ponad 50 recenzji gdzie indziej
Liczba opinii: 0
Napisz recenzję jako pierwszy.