Pensjonat NINA

Dane kontaktowe

Pensjonat NINA
Aptekarzy 4, 82-120 Krynica Morska, Poland
Jak dojechać
Telefon: 601 303 735
mapy Google: Odwiedź
Foursquare: Odwiedź
Zadzwoń
Oceń
Dodaj Zdjęcia

Opis biznesowy

Przemysł
Hotele i Podróżowanie
Uczestniczy w:
Villa
Kody ISIC
5510

Pytania i Odpowiedzi

Q1

Jaki jest numer telefonu do Pensjonat NINA?

Numer telefonu do Pensjonat NINA to 601 303 735.
Q2

Gdzie znajduje się Pensjonat NINA?

Pensjonat NINA znajduje się pod adresem Aptekarzy 4, 82-120 Krynica Morska, Poland, Województwo pomorskie.
Q3

Czy istnieje główna osoba kontaktowa dla Pensjonat NINA?

Z firmą Pensjonat NINA możesz się skontaktować telefonicznie, korzystając z numeru 601 303 735.
Q4

Jaki jest adres internetowy (URL) dla Pensjonat NINA?

Strona internetowa dla Pensjonat NINA to pensjonatnina.com.
+

Dodatkowe firmy pod tym adresem

Aptekarzy 4, 82-120 Krynica Morska, Poland
+

Firmy w Kod Pocztowy 82-120

Firmy w 82-120: 423
Liczba mieszkańców: 1 280

Kategorie

Hotels & Travel:  59%
Restaurants:  12%
Inny:  29%

Cena

Drogo:  45%
Niedrogo:  36%
Umiarkowane:  18%
Inny:  0%

Numery kierunkowe

55:  48%
50:  16%
60:  16%
Inny:  19%

Okolice

Nowa Karczma:  96%
Inny:  4%
+

Statystyki i informacje demograficzne dot. Kod Pocztowy 82-120

Płeć

Kobiety:  51%
Mężczyźni:  49%
Inny:  0%
+

Napisać recenzję