Paczkomat InPost WRO37M
Ta lista została oznaczona jako zamknięta.
Dane kontaktowe
Paczkomat InPost WRO37M
Maślicka 216, 54-104 Wrocław, Poland
Jak dojechać
Historyczny telefon:
722 444 000
Historyczne godziny:
Pokaż
poniedziałek
Otwarte 24 godziny
wtorek
Otwarte 24 godziny
środa
Otwarte 24 godziny
czwartek
Otwarte 24 godziny
piątek
Otwarte 24 godziny
sobota
Otwarte 24 godziny
niedziela
Otwarte 24 godziny
Internet:
inpost.pl
mapy Google:
Odwiedź
Edytuj:
Edytuj lub usuń
☆
Oceń
0
Lubię to!
Dodaj Zdjęcia
Opis biznesowy
Przemysł
Usługi lokalne
Uczestniczy w:
Package locker, Shipping and Mailing Service
Kody ISIC
5310
,
5320
Pytania i Odpowiedzi
Q1
Gdzie znajduje się Paczkomat InPost WRO37M?
Paczkomat InPost WRO37M znajduje się pod adresem
Maślicka 216, 54-104 Wrocław, Poland, Województwo dolnośląskie
.
Q2
W jakie dni Paczkomat InPost WRO37M jest otwarte?
Ta lista została oznaczona jako zamknięta.
Paczkomat InPost WRO37M jest otwarte pon.–niedz. 24 godziny .
Q3
Jaki jest adres internetowy (URL) dla Paczkomat InPost WRO37M?
Strona internetowa dla Paczkomat InPost WRO37M to
inpost.pl
.
+
Dodatkowe firmy pod tym adresem
Maślicka 216, 54-104 Wrocław, Poland
Domino's Pizza
Pizza
KFC Wrocław N-Park Maślice
Restauracje
KFC Wrocław N-Park Maślice
Biznes pod tym adresem
Kiosk Finansowy Ubezpieczenia Kredyty Leasing Joanna Szewczuk
Biznes pod tym adresem
Media Expert
Biznes pod tym adresem
Stokrotka
Sklepy spożywcze i supermarkety
+
Firmy w Kod Pocztowy 54-117
Firmy w 54-117:
26
Liczba mieszkańców:
1 669
Kategorie
Medical:
19%
Home Services:
13%
Professional Services:
12%
Shopping:
10%
Beauty & Spas:
10%
Inny:
37%
Numery kierunkowe
60:
17%
66:
13%
71:
13%
80:
13%
50:
9%
53:
9%
69:
9%
73:
9%
79:
9%
Inny:
0%
Okolice
Fabryczna:
100%
Inny:
0%
+
Statystyki i informacje demograficzne dot. Kod Pocztowy 54-117
Płeć
Kobiety:
52%
Mężczyźni:
48%
Inny:
0%
+
Wyszukiwanie biznesowe
Kawa
Zakupy
Banki
Hotele
Apteka
Taksówki
Gaz
Motoryzacyjne
Centrum urody I Spa
Find nearby businesses
+
Napisać recenzję
★
★
★
★
★
Prześlij swoją recenzję