ONLYou.pl

Dane kontaktowe

ONLYou.pl
Racławicka 29, 41-506 Chorzów, Poland
Jak dojechać
Telefon: 32 700 81 91
Internet: www.onlyou.pl
Profil na Facebooku: Odwiedź
mapy Google: Odwiedź
Zadzwoń
Oceń
Dodaj Zdjęcia

Mapa

Pytania i Odpowiedzi

Q1

Jaki jest numer telefonu do ONLYou.pl?

Numer telefonu do ONLYou.pl to 32 700 81 91.
Q2

Gdzie znajduje się ONLYou.pl?

ONLYou.pl znajduje się pod adresem Racławicka 29, 41-506 Chorzów, Poland, Województwo śląskie.
Q3

Czy istnieje główna osoba kontaktowa dla ONLYou.pl?

Z firmą ONLYou.pl możesz się skontaktować telefonicznie, korzystając z numeru 32 700 81 91.
Q4

Jaki jest adres internetowy (URL) dla ONLYou.pl?

Strona internetowa dla ONLYou.pl to www.onlyou.pl.
+

Dodatkowe firmy pod tym adresem

Racławicka 29, 41-506 Chorzów, Poland
+

Firmy w Kod Pocztowy 41-506

Firmy w 41-506: 873
Liczba mieszkańców: 26 530

Kategorie

Shopping:  21%
Industry:  13%
Professional Services:  13%
Inny:  53%

Cena

Niedrogo:  57%
Umiarkowane:  43%
Inny:  0%

Numery kierunkowe

32:  59%
50:  12%
60:  11%
Inny:  18%

Okolice

Centrum:  9%
Chorzów Batory:  62%
Chorzów II:  9%
Chorzów Stary:  4%
Klimzowiec:  12%
Inny:  4%
+

Statystyki i informacje demograficzne dot. Kod Pocztowy 41-506

Płeć

Kobiety:  51%
Mężczyźni:  49%
Inny:  0%
+

Napisać recenzję