Mro-Trans
Dane kontaktowe
Mro-Trans
Przyjaźni 34, 53-030 Wrocław, Poland
Jak dojechać
Telefon:
668 180 363
mapy Google:
Odwiedź
Edytuj:
Edytuj lub usuń
📞
Zadzwoń
☆
Oceń
0
Lubię to!
Dodaj Zdjęcia
Opis biznesowy
Przemysł
Hotele i Podróżowanie
Uczestniczy w:
Transportation Service
Kody ISIC
4921
Kody SIC
4111
Pytania i Odpowiedzi
Q1
Jaki jest numer telefonu do Mro-Trans?
Numer telefonu do Mro-Trans to
668 180 363
.
Q2
Gdzie znajduje się Mro-Trans?
Mro-Trans znajduje się pod adresem
Przyjaźni 34, 53-030 Wrocław, Poland, Województwo dolnośląskie
.
Q3
Czy istnieje główna osoba kontaktowa dla Mro-Trans?
Z firmą Mro-Trans możesz się skontaktować telefonicznie, korzystając z numeru
668 180 363
.
+
Dodatkowe firmy pod tym adresem
Przyjaźni 34, 53-030 Wrocław, Poland
Esencja Urody. Gabinet kosmetyczny
Biznes pod tym adresem
Ewa Nails. Studio paznokci
Salony piękności
Jasińska Monika. Biuro nieruchomości
Biznes pod tym adresem
Kaleta
Biznes pod tym adresem
Kaleta. Agregaty tynkarskie
Biznes pod tym adresem
Moto Trade. FH. Kaczmarek H.
Biznes pod tym adresem
+
Firmy w Kod Pocztowy 53-030
Firmy w 53-030:
107
Liczba mieszkańców:
1 023
Kategorie
Medical:
20%
Professional Services:
17%
Shopping:
15%
Inny:
47%
Numery kierunkowe
71:
45%
60:
13%
66:
11%
50:
8%
57:
4%
Inny:
18%
Okolice
Krzyki:
98%
Inny:
2%
+
Statystyki i informacje demograficzne dot. Kod Pocztowy 53-030
Płeć
Kobiety:
52%
Mężczyźni:
48%
Inny:
0%
+
Wyszukiwanie biznesowe
Kawa
Zakupy
Banki
Hotele
Apteka
Taksówki
Gaz
Motoryzacyjne
Centrum urody I Spa
Find nearby businesses
+
Napisać recenzję
★
★
★
★
★
Prześlij swoją recenzję