Metalowiec. Hotel

Dane kontaktowe

Metalowiec. Hotel
Szczecińska 25
Gorzów Wielkopolski, Województwo lubuskie, 66-400
Jak dojechać

Opis biznesowy

Metalowiec. Hotel znajduje/-ą się w Gorzów Wielkopolski, Województwo lubuskie.

Pytania i Odpowiedzi

Q1

Jaki jest numer telefonu do Metalowiec. Hotel?

Numer telefonu do Metalowiec. Hotel to 95 728 76 28.
Q2

Gdzie znajduje się Metalowiec. Hotel?

Metalowiec. Hotel znajduje się pod adresem Szczecińska 25, Gorzów Wielkopolski, Województwo lubuskie, 66-400.
Q3

Czy istnieje główna osoba kontaktowa dla Metalowiec. Hotel?

Z firmą Metalowiec. Hotel możesz się skontaktować telefonicznie, korzystając z numeru 95 728 76 28.
+

Dodatkowe firmy pod tym adresem

Szczecińska 25 Gorzów Wielkopolski, Województwo lubuskie, 66-400
+

Firmy w Kod Pocztowy 66-400

Firmy w 66-400: 7 272
Liczba mieszkańców: 123 419
66-400 Mapa intensywności działalności gospodarczej

Kategorie

Shopping:  22%
Professional Services:  14%
Industry:  10%
Inny:  54%

Cena

Umiarkowane:  55%
Niedrogo:  31%
Drogo:  14%
Inny:  0%

Numery kierunkowe

95:  55%
60:  14%
50:  9%
Inny:  22%
+

Statystyki i informacje demograficzne dot. Kod Pocztowy 66-400

Płeć

Kobiety:  51%
Mężczyźni:  49%
Inny:  0%
+

Napisać recenzję