Metal Serwis. PPUH
Dane kontaktowe
Metal Serwis. PPUH
Bakałarzewska 21, 16-402 Suwałki, Poland
Bakałarzewo (gmina), Województwo podlaskie, 16-402
Jak dojechać
Telefon:
87 565 05 56
mapy Google:
Odwiedź
Edytuj:
Edytuj lub usuń
📞
Zadzwoń
☆
Oceń
0
Lubię to!
Dodaj Zdjęcia
Opis biznesowy
Metal Serwis. PPUH znajduje/-ą się w Bakałarzewo (gmina), Województwo podlaskie.
Pytania i Odpowiedzi
Q1
Jaki jest numer telefonu do Metal Serwis. PPUH?
Numer telefonu do Metal Serwis. PPUH to
87 565 05 56
.
Q2
Gdzie znajduje się Metal Serwis. PPUH?
Metal Serwis. PPUH znajduje się pod adresem
Bakałarzewska 21, 16-402 Suwałki, Poland, Bakałarzewo (gmina), Województwo podlaskie
.
Q3
Czy istnieje główna osoba kontaktowa dla Metal Serwis. PPUH?
Z firmą Metal Serwis. PPUH możesz się skontaktować telefonicznie, korzystając z numeru
87 565 05 56
.
+
Dodatkowe firmy pod tym adresem
Bakałarzewska 21, 16-402 Suwałki, Poland Bakałarzewo (gmina), Województwo podlaskie, 16-402
Domino Granit
Biznes pod tym adresem
Iwiński Adam. Sklep z odzieżą używaną
Sklepy odzieżowe
Partner. Sprzedaż, wynajem maszyn budowlanych i remontowych
Biznes pod tym adresem
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Termo-Tech"
Biznes pod tym adresem
Przedsiębiortswo Wielobranżowe Magda Mariusz Butkiewicz
Biznes pod tym adresem
Stena Recycling Sp. z o.o. Zakład Suwałki
Biznes pod tym adresem
Zobacz więcej firm pod tym adresem
+
Firmy w Kod Pocztowy 16-402
Firmy w 16-402:
883
Liczba mieszkańców:
46 994
Cena
Umiarkowane:
57%
Niedrogo:
43%
Inny:
0%
Numery kierunkowe
87:
62%
60:
10%
50:
9%
51:
5%
Inny:
13%
+
Statystyki i informacje demograficzne dot. Kod Pocztowy 16-402
Płeć
Kobiety:
51%
Mężczyźni:
49%
Inny:
0%
+
Wyszukiwanie biznesowe
Kawa
Zakupy
Banki
Hotele
Apteka
Taksówki
Gaz
Motoryzacyjne
Centrum urody I Spa
Find nearby businesses
+
Napisać recenzję
★
★
★
★
★
Prześlij swoją recenzję