Krakowianka. Pokoje gościnne

Dane kontaktowe

Krakowianka. Pokoje gościnne
Aptekarzy 1, 82-120 Krynica Morska, Poland
Jak dojechać
Telefon: 55 247 60 64
mapy Google: Odwiedź
Zadzwoń
Oceń
Dodaj Zdjęcia

Opis biznesowy

Przemysł
Hotele i Podróżowanie
Uczestniczy w:
Guest House
Kody ISIC
5510

Pytania i Odpowiedzi

Q1

Jaki jest numer telefonu do Krakowianka. Pokoje gościnne?

Numer telefonu do Krakowianka. Pokoje gościnne to 55 247 60 64.
Q2

Gdzie znajduje się Krakowianka. Pokoje gościnne?

Krakowianka. Pokoje gościnne znajduje się pod adresem Aptekarzy 1, 82-120 Krynica Morska, Poland, Województwo pomorskie.
Q3

Czy istnieje główna osoba kontaktowa dla Krakowianka. Pokoje gościnne?

Z firmą Krakowianka. Pokoje gościnne możesz się skontaktować telefonicznie, korzystając z numeru 55 247 60 64.
Q4

Jaki jest adres internetowy (URL) dla Krakowianka. Pokoje gościnne?

Strona internetowa dla Krakowianka. Pokoje gościnne to www.krakowianka.tp1.pl.
+

Dodatkowe firmy pod tym adresem

Aptekarzy 1, 82-120 Krynica Morska, Poland
+

Firmy w Kod Pocztowy 82-120

Firmy w 82-120: 423
Liczba mieszkańców: 1 280

Kategorie

Hotels & Travel:  59%
Restaurants:  12%
Inny:  29%

Cena

Drogo:  45%
Niedrogo:  36%
Umiarkowane:  18%
Inny:  0%

Numery kierunkowe

55:  48%
50:  16%
60:  16%
Inny:  19%

Okolice

Nowa Karczma:  96%
Inny:  4%
+

Statystyki i informacje demograficzne dot. Kod Pocztowy 82-120

Płeć

Kobiety:  51%
Mężczyźni:  49%
Inny:  0%
+

Napisać recenzję